icono_participantesParticipants

 


Personal Científic

Eulàlia Gràcia

Eulàlia Gràcia

Pl


Laura Gómez

Laura Gómez

PhD Student


Marcel·li Farran

Marcel·li Farran

Geòleg


Jordi Grinyó

Jordi Grinyó

Biòleg marí


Abdeljalil Lbadaoui

Abdeljalil Lbadaoui

Investigador Univ. Mohammed V


Claudio Lo Iacono

Claudio Lo Iacono

Investigador, co-Cap campanya Leg 2, NOC


Manfred Lafosse

Manfred Lafosse

PhD student ISTEP


Elena Piñero

Elena Piñero

Sedimentóloga


Geraud Vilaseca

Geraud Vilaseca

Master Student


Martina Pierdomenico

Martina Pierdomenico

Biòloga marina


Olivier Jean Monrigal

Olivier Jean Monrigal

Geomarine Systems


Eulàlia Masana

Eulàlia Masana

Professora UB


Hector Perea

Hector Perea

Cap de Campanya


Miquel Camafort

Miquel Camafort

Master Student


Sergio Costa

Sergio Costa

Geòleg i System Manager


Zoraida Roselló

Zoraida Roselló

Producció audiovisual


Rafael Bartolomé

Rafael Bartolomé

Investigador, co-Cap de campanya Leg 1


Alain Rabaute

Alain Rabaute

Investigador ISTEP


Personal Tècnic del AUV’s i del ROV

 

Clement Baussan

Clement Baussan

Tècnic AUV


Xavier Placaud

Xavier Placaud

Cap Tècnics AUV's


Guillaume Deperseval

Guillaume Deperseval

Tècnic AUV


Antonios Kolountzakis

Antonios Kolountzakis

Tècnic ROV


Vassileios Stasinos

Vassileios Stasinos

Tècnic ROV


Julien Romain

Julien Romain

Tècnic AUV


Romain Mathieu

Romain Mathieu

Tècnic AUV


Cris Smith

Cris Smith

Cap Tècnics ROV


Fotis Pantazogloy

Fotis Pantazogloy

Tècnic ROV


Wandy Kulik

Wandy Kulik

Tècnic AUV


Oliver Fauvin

Oliver Fauvin

Tècnic AUV


Leonidas Manousakis

Leonidas Manousakis

Tècnic ROV


Emmanouil Kallergis

Emmanouil Kallergis

Tècnic ROV


Personal Tècnic UTM

 

 

Roberto González

Roberto González

Mecànic


Pablo Rodríguez

Pablo Rodríguez

Acústic, Cap UTM Leg 1


Susana Diez

Susana Diez

Processat de dades acústiques


Hector Sánchez

Hector Sánchez

Acústic, Cap UTM Leg 2


Xavier Vidal

Xavier Vidal

Electrònic